Jeśli chcesz umieścić tutaj swoją intencję uzupełnij formularz.

Za treść wpisów autorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności.
Modlitwa jest wyrażeniem uczuć i odczuć wpisu, który za swoje słowa bierze pełną odpowiedzialność.
Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy. Twoje IP:

Redakcja zastrzega możliwość zmiany/usunięcia treści bez podania przyczyny.

Post Message

Captcha Image


Ilona

Św. Judo Tadeuszu proszę Cię o wyjednanie miłosierdzia i zbawienia wiecznego dla ś.p. Grzegorza Juzoń.


12-05-24
Jan

Św. Judo Tadeuszu wypraszaj u Pana Jezusa Chrystusa dla rodziny Nataszy zgodę, miłość, miłosierdzie nad grzechami, ochronę od zła w każdej postaci, zdrowie, łaski Ducha Świętego, bezpieczną podróż i błogosławieństwo na każdy dzień. Amen


12-03-24
Alina

Święty Tadeuszu Judo patronie spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię o wstawiennictwo za moim synem, aby rozwiązały się jego problemy go trapiące i aby wrócił na drogę kapłaństwa i zaufał Jezusowi Chrystusowi. Panie Ty się tym zajmij i wysłuchaj moich próśb i wstawiennictwa św. Tadeusza za nami.


25-02-24
Łukasz

1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje,

2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi,

3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca oraz o Boże Błogosławieństwo w na lata…

4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej,

5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje.

6) Za Justynę, jej męża i dzieci.

7) Za księdza Piotra, Sławka, Dominika, Adama, Wojtek – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie.

8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów.

9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia.

10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.

11) O dar czystości serca, umysłu i ciała.

12) O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób.

13) W intencjach i pragnieniach serca Przenajświętszej Trójcy oraz Matki Bożej.

14) Za instytucje państwowe, w tym Sąd Okręgowy i Rejonowy, aby uczciwie podeszły do rozpraw i materiałów dowodowych. Amen


03-02-24
Maria

Judo Tadeuszu, prosze Cie w intencji błagalnej o cud uzdrowienia Syna oraz o dobra prace. W intencji błogosławieństwa Twojego dla dzieci i dla mnie oraz dla rodziny w pomyślnym rozwiązaniu naszych wszystkich problemow. Bóg zapłać za modlitwę.


28-12-23
 
Powered by Phoca Guestbook

Sakramenty

Czytanie na dzisiaj

NMP Zwycięska

Najświętsza Maryja Panna Zwycięzka, pod której sztandarem i w której Imię dokonuje się zwycięstwo człowieka zarówno w wymiarze duchowym (nad Szatanem), jak i w wymiarze historycznym.

O Święta Dziewico, pełna radości w niebie, nie zapominaj o smutkach naszych na ziemi. Spójrz na tych, którzy cierpią, którzy walczą z trudnościami i których nie przestają trapić gorycze tego życia. Wyproś miłosierdzie nad opuszczonymi. Wyproś miłosierdzie nad słabością naszej wiary. Wyproś miłosierdzie nad tymi, którzy się chwieją. Wyproś miłosierdzie także dla tych, którzy nie proszą o Twe wstawiennictwo. Wyjednaj wszystkim ufność i pokój. Amen.

 

Modlitwy do NMP Zwycięskiej

Święta Brygida Szwedzka

Życie św. Brygidy można podzielić na dwa etapy. Pierwszy, który zaczął się w momencie jej narodzin i drugi, który rozpoczął się w chwili śmierci jej męża.

Ta niesamowita kobieta jest szczególnym przykładem świętej, która bliska jest zarówno tym, którzy są powołani do powinności życia świeckiego, jak i tym, którzy otrzymali powołanie do szczególnej konsekracji. Była osobą o silnej woli, odważną, kochającą i troskliwą żoną oraz matką, wykształconą arystokratką przyjmowaną i słuchaną na dworach władców świeckich oraz dostojników kościelnych. Modlitwy do Św. Brygidy

Święty Juda Tadeusz

Św. Juda nazwany został Tadeuszem dla odróżnienia od Judasza Iskarioty. Pochodził z Kany Galilejskiej. Rodzicami jego byli Maria i Kleofas (zwany także Alfeuszem), braćmi św. Jakub, pierwszy biskup Jerozolimy, Józef i św. Szymon.

Spokrewniony był z Panem Jezusem, ponieważ matka Jego Maria Kleofasowa była cioteczną siostrą matki Chrystusa Pana. Rodzice św. Judy, jak również i jego bracia całym sercem byli oddani sprawie rozszerzania Ewangelii, towarzyszyli Zbawicielowi podczas jego pracy apostolskiej. Poszli też za Nim do Jerozolimy na święto Paschy i byli świadkami Jego Męki i Śmierci.

 

 Modlitwy do Św. Judy Tadeusza

unia